Puerto Rico

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Puerto Rico

Nemovitosti na prodej v Puerto Rico

Puerto Rico je karibský ostrov a neintegrované území Spojených států amerických s krajinou hor a vodopádů a tropickým lesem El Yunque. V San Juan, hlavním městě a hlavním městě, je oblast Green Island proslavena pro hotely, plážové bary a kasina. Stará čtvrť San Juan se vyznačuje barevnými koloniálními stavbami a El Morro a La Fortaleza, dvě impozantní a starověké pevnosti.

Puerto Rico se nachází na severovýchodě Karibského moře mezi Dominikánskou republikou a Panenské ostrovy.

Známý jako Perla Karibiku nebo Ostrov kouzel, během tohoto pobytu v Puerto Rico, tento nádherný ostrov Vám nabídne spoustu možností, pokud máte zájem o nemovitost na prodej v Puerto Rico. Nicméně pokud se rozhodneme zůstat na ostrově delší sezónou, musíme mít všechny potřebné informace. Pokud půjdete tam žít a budete potřebovat nemovitost k prodeji v Puerto Rico, tento článek vyřeší všechny vaše pochybnosti.

Jednou z výhod bydlení a hledání nemovitosti k prodeji v Puerto Rico je, že se můžete snadno přesunout do Spojených států, protože obyvatelé této země nepotřebují vízum pro vstup do Spojených států. Navíc je americký dolar používán jako měna, takže inflace nemá vliv na jeho ekonomiku, jako ve zbytku Ameriky.

Přesto, že Portoriko je přidruženým státem, závisí prakticky na rozhodnutích, které učiní ve Spojených státech, v důsledku toho, že občané mohou volit pouze v místních volbách, a také že práva pracovníků nesplňují nezbytné požadavky, neboť zákony ve Spojených státech se na ostrov nevztahují.

Pokud chcete koupit nemovitost k prodeji v Puerto Rico, musíte vědět, že život v Puerto Rico je poměrně levný ve srovnání s jinými zeměmi na světě. Rozpočet nákladů se liší podle oblasti, ve které žijete, a životního stylu, který se rozhodnete přijmout.

Pokud jde o potraviny, ceny jsou poměrně cenově dostupné v závislosti na tom, kde se rozhodnete nakupovat, protože tam jsou soukromé supermarkety, kde jsou ceny vyšší, ale pokud to stojí méně, najdete oblíbené trhy, kde se vše nachází za rozumnější cenu.

Nejlepší oblasti pro bydlení a hledání nemovitostí k prodeji v Puerto Rico jsou:

San Juan, které je hlavním městem země, hlavním přístavem a místem s nejvyšším indexem cestovního ruchu, známým jako město desek.

Bayamón: je malé město věnované chicharronům a kovbojům.

Ponce, která se nachází v centru obce, je velkolepým městem suchého podnebí a vegetace a vzácných toků.

Carolina: známá jako země obrů.

Mayagüez je západní sultán čistých vod, známý pro své mango plodiny.

Mohou to být zajímavá místa, kde hledají nemovitosti k prodeji v Portoriku.

  •  
    Pohybující se do Puerto Rico: vše, co musíte absolutně vědět!

       Láska na první pohled může být názvem našeho redaktora, protože národ, který dnes pro vás a s vámi analyzujeme, je opravdu jedinečný a nádherný. Mluvíme o ostrově Puerto Rico. Tento ostrovní stát je součástí USA jako unincorporated území, a spočívá právě v severovýchodní části Karibského moře, ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 32477

Prodat Jiné (Podnikání), Puerto Rico, Caguas, Caguas, 00725, caguas, Porto Rico

26.14CZK
Prodat
Jiné (Podnikání)

25 m²
Dobrý den, žádám vás, abyste nezaměnili mé poselství trochu přímá. Je to jen, že jsem španělsky, ale finanční instituce v zahraničí, a to právě ve Fra...
Cod. 5845

Prodat Třípokojový, Puerto Rico, Caguas, Caguas, Paseo Degetau, Calle Degetau

3,080,673.97CZK
Prodat
Třípokojový

387 m²
Krásný byt k prodeji v obci Caguas, 25 minut od San podlahy Juan.3rd (Penthouse) v přední části plavání pool.Very soukromý a peaceful.Resort jako živo...
UNAVAILABLE
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB